Contact Us

Oops! We could not locate your form.

Фінансовий звіт ТОВ «Прінтек Україна Ел.Ел.Сі.»

ТОВ «Прінтек Україна Ел.Ел.Сі.» є приватним підприємством, створеним у 2007 році, яке пропонує широкий спектр технологічних рішень для фінансових установ, великих підприємств роздрібної торгівлі, операторів телекомунікаційних послуг, а також державних організацій. Будучи частиною міжнародної Групи Printec, підприємство забезпечує високий рівень сервісу для клієнтів і посідає лідерські позиції на ринку транзакційних технологій.

У 2019 році підприємство продемонструвало вражаючі темпи зростання: чистий дохід зріс порівняно з минулим роком на 63,8%, чистий прибуток – більше ніж удвічі. Разом з тим, позитивна динаміка фінансових показників – важливий, але не єдиний здобуток команди «Прінтек Україна Ел.Ел.Сі.» у звітному році. Наша відкрита корпоративна культура, стимулююче робоче середовище та чудові люди, яких нам вдалося згуртувати у високопродуктивну команду, дозволяють з впевненістю та оптимізмом приймати ринкові виклики та керувати власним розвитком.

Сподіваємося, що інформація, наведена у цьому фінансовому звіті, буде корисною для наших партнерів, клієнтів та інших користувачів

Звіт про управління за 2019 рік

Προβολή

Фінансовий звіт за 2019 рік

Προβολή

X
X
X