Contact Us

Oops! We could not locate your form.

Фінансовий звіт ТОВ «Прінтек Україна Ел.Ел.Сі.»

ТОВ «Прінтек Україна Ел.Ел.Сі.» є приватним підприємством, створеним у 2007 році, яке пропонує широкий спектр інформаційно-комунікаційних рішень для фінансових установ, великих підприємств роздрібної торгівлі, операторів телекомунікаційних послуг, а також державних організацій. Будучи частиною міжнародної Групи компаній Printec, підприємство забезпечує високий рівень сервісу для клієнтів і посідає лідерські позиції на ринку транзакційних технологій.

Внаслідок зниження ділової та фінансової активності в Україні на тлі глобальної пандемії COVID-19 і пов’язаних з нею карантинних обмежень, обсяги продаж ТОВ «Прінтек Україна Ел.Ел.Сі.» у звітному році зменшилися порівняно з попереднім роком. Разом з тим, підприємство залишається прибутковим: у 2020 році прибуток від операційної діяльності склав 22 414 тис. грн., а чистий прибуток – 18 572 тис. грн.

Таким чином, незважаючи на зменшення обсягів продаж, Компанія зберегла достатньо високий рівень прибутковості, рентабельності та забезпеченості активами. Це є наслідком планування та реалізації маркетингової і комерційної політики, пильної уваги до вдосконалення операційних процесів, турботи про якість обслуговування клієнтів та належний рівень сервісу.

Сподіваємося, що інформація, наведена у цьому фінансовому звіті, буде корисною для наших партнерів, клієнтів та інших користувачів.

Звіт про управління за 2023 рік

Προβολή

Фінансовий звіт за 2023 рік

Προβολή

Звіт про управління за 2022 рік

Προβολή

Фінансовий звіт за 2022 рік

Προβολή

Звіт про управління за 2021 рік

Προβολή

Фінансовий звіт за 2021 рік

Προβολή

Звіт про управління за 2020 рік

Προβολή

Фінансовий звіт за 2020 рік

Προβολή

Звіт про управління за 2019 рік

Προβολή

Фінансовий звіт за 2019 рік

Προβολή

X
X
X
Skip to content